اپیزود اول: چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی با حضور داود رشیدی و بیژن امکانیان به بررسی دستمزدهای کلان عده‌ای از بازیگران سینما اشاره شد و نظرات موافق و مخالف بررسی شد. در ضمن برنامه، یک مسابقه اس ام اسی (که این روزها تو همه برنامه‌های تلویزیونی مد شده) انجام شد که در آن نظر بینندگان در مورد دلایل موفقیت بازیگران ایرانی به رای گذاشته شد که در کنار تحصیلات دانشگاهی و مهارت و گزینه‌های دیگه‌ای که وجود داشت، گزینه پول و شهرت بیشترین رای را آورد که البته همانجا جناب امکانیان اشاره کردند که اگر گزینه "خوش تیپی" را جزو گزینه‌هاتون قرار می‌دادین حتما بیشترین رای را می‌آورد!

اپیزود دوم: حتما فیلم "باشو، غریبه‌ کوچک" یادتون هست. داستان فیلم از این قرار است که "سال 69 بود که باشو به دنبال بمباران هوایی و کشته شدن پدر و مادرش به درون کامیونی ‌پرید و از زادگاهش در جنوب کشور ‌گریخت و وقتی از کامیون پیاده شد، خود را در شمال کشور یافت و تازه این شد به زندگی جدیدش و پناه بردن به خانه و مزرعه زن گیلکی." امروز 20 سال از زمانی که فیلم باشو، غریبه کوچک روی پرده سینماهای ایران و جهان رفت و همه آن را تحسین کردند می گذرد.

اپیزود سوم: حتما از زندگی سوپراستارهای سینمای امروز خبر دارید و نیازی به بازگویی دستمزدها و ادعاهای آنان نیست. اما می‌دانید باشو، همان پسر سیاه‌چرده اهوازی کجاست و چه می‌کند؟ امروز باشو (عدنان عفراویان)، غریبه کوچک اهوازی سینمای ایران در اهواز سیگار می‌فروشد و "دلهره اش نه از جنگ و نه از دست دادن خانواده اش بلکه از ماموران شهرداری است و اینکه باید برای چندمین بار پله های اداره اجرائیات را بالا و پایین بدود تا بساط سیگار فروشی اش را پس بگیرد"