حماسه

با سلام خدمت دوستان عزیز
پوزش بنده رو به خاطر تاخیر در آپدیت کردن وبلاگ پذیرا باشید.
راستش تو این چند روز بعد عید به شدت درگیر حماسه‌سازی بودم و به همراه سبزی‌فروش محله‌مون اولین حماسه اقتصادی سال 92 رو با بیع گوجه‌فرنگی 6000 تومنی رقم زدیم! بماند که ایشان به‌عنوان فروشنده و بنده به‌عنوان خریدار الواح تقدیر فراوانی دریافت کردیم که اگه زیاد به این موضوع بپردازم ریا می‌شه و با استناد به این شعر خواجه شیراز از این بحث می‌گذرم:
غلام همت آن نازنینم، که کار خیر بی روی و ریا کرد
ضمن اینکه در ایام نوروز با بنزین 40 لیتری کادویی که از دولت خدمتگزار دریافت کردیم و یارانه هنگفت که به حسابمان واریز شد به همراه بانو راهی سفر شدیم و کل ایران رو به همراه نصف خاورمیانه و یک چهارم اروپا درنوردیدیم (به قول مرحوم رخشانپور) و حتی روی نصف‌النهار مبدا و خط استوا قدم زدیم و  قطعا تجربیات ارزنده نصیبمان شد که در ادامه حماسه ‌آفرینی‌هایمان راهگشا خواهد بود!
امید که سال 92 سال خوبی برای همه باشد و همینطور حماسه‌ها بیافرینیم و جلو برویم و تا مار سال 92 نیشمان نزده روزها را به دست صاحبش بسپاریم.

/ 4 نظر / 40 بازدید
سعید آهنی

سلام دوست عزیز. امیدوارم سال نو سالی پر از برکت و موفقیت برای همه عزیزان علی الخصوص برادر عزیزم وحید خان باشه. حالا که همگی یه جورایی از هم دوریم تنها دلخوشی به همین آپ های بعضی از دوستانه و امیدوارم در سال جدید رونق خوبی پیدا کنه و شاهد شکوفایی آپهم باشیم تا شاید سال آینده رو به این نام مزین کنند بلکه مشکلی از مشکلات لاینحل زمانه با این شعارها حل بشه.[نگران]

رها

سلام چرا كسي نيست ؟ دلم گرفت از بس اومدم و ديدم فقط يه نظر.... وبلاگ محبوب نبايد فراموش بشه ...

وحید

اینم یه نظر دیگه که ببینین من خودمم از خوانندگان این وبلاگ هستم!

رها

سلام حالا اينجوري يه د يگه !!! اين هم يه نظر[لبخند] بي شوخه .بچه ها چرا نيستين؟وقتي كتابداري پزشكي رو باز ميكنم مشتاقم از همه بچه ها نشوني داشته باشه اما ... من هم علتشو نميدونم .هر جا هستين خوش و خرم باشين و بيشتر به اين وبلاگ سر بزنين.[خداحافظ]