"پیوندها" رکورد زد!

حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی تو فضای مجازی می‌خواین یه صفحه فیلتر شده رو باز کنید می‌گه "دسترسی به تارنمای فراخوانی شده امکان‌پذیر نمی‌باشد" و بعد 30 ثانیه فرتی می‌ره تو یه صفحه دیگه که این همون صفحه "پیوندها" ی معروفه! با بررسی در یکی از سایت‌های مرجع برای تشخیص میزان بازدید و مراجعه مخاطبان به یک سایت مشخص به اسم الکسا به آدرس اینترنتی www.alexa.com متوجه می‌شیم که طبق آمار این سایت "پیوندها"ی خودمون چهارمین سایت پربازدید ایرانیان می‌باشد! مطمئنا مراجعه "اجباری" به این سایت باعث شده که همچین رتبه‌ای به این سایت اختصاص پیدا کنه. به نظر شما چند درصد ایرانیان به صورت داوطلبانه وارد این سایت می‌شوند و چند درصد ایرانیان به اطلاعات و وب‌سایت‌های  مورد علاقه خودشون در وب می‌تونن دسترسی داشته باشند؟!!

/ 4 نظر / 39 بازدید
مهدی

سلام. حالا من یه چیز تازه تر براتون بگم. قبض 159000 ریالی موبایلم رو پرداخت کردم، حالا از مخابرات برام اس ام اس اومده: مشترک گرامی ضمن تشکر از پرداخت غیر حضوری، شما میتوانید با 310392 ریال کارکرد بیشتر تا تاریخ 31-4-91 از بسته هدیه ویژه همراه اول شامل 60 دقیقه مکالمه و 200 پیامک (همراه اول و تلفن ثابت)رایگان بهره مند شوید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی دوست داشتم وزیر مخابرات جلو روم واستاده بود و بهش میگفتم : گم شو آشغالللللللللللللللل [شکست][شکست][شکست]. تازه همین 3 روز پیش بود که اس ام اس اومده بود مشترک گرامی بدلیل نوسازی برخی زیرساختهای مخابرات احتمالا در طی هفته آینده اختلالاتی در شبکه بوجود خواهد آمد. مملکته داریم ! کم کم دارن نسخه دوم کپی شده کره شمالی رو برامون میپیچن!

مریم بانو

حالا این که خوبه مملکتی که ما داریم صبحش بعد از پرداختن غیر حضوری قبض موبایل سرویس پیام کوتاه مخابرات استان اس ام اس زد که با تشکر از شما مشترک گرامی که نیم ساعت وقت گذاشتین تا از طریق اینترنت این قبض رو پرداخت کردین و دیگه نرفتین مثل ده سال پیش تو صف بانک ( که این روزا فک کنم تو صف عابر بانکها و باز شدن سایتها ایستادن بیشتر از حضور در خود بانکها وقت گیره)‌بعد از یک ساعت دوباره همون سرویس پیام کوتاه اس ام اس زده که مشترک گرامی هرچه زودتر در پرداخت قبض این ماه خود به سایت و یا عابر بانک و اینا مراجعه کنید و یه وقت دیر نشه پرداختتون و به جان خودم نباشه به جان خودشون چشمای من گرد شده بود که حالا آیا واقعا اینا فهمیدن ما پرداخت کردیم یا خیر.مملکته دیگه

مینا

ای بالا منو مجبور کردن قسط های دانشگاهمو یه جا واریز کنم اونم موقع استخدام گرچه توی گواهی موقتم نوشته بعد از استخدام از حقوق کم می شه!!! خوب حالا اگه شماها تسویه نکنین چی می شه؟ یعنی مدرکو باطل میکنن؟ مگه کار دادن؟ [عصبانی][نگران]

رونق

سلام بر مینای عزیز خوبی دوست عزیزم؟ کاش از این استخداما واسه ما هم باشه اونوقت بگن پول رو یه جا واریز کن!!! ولی من از یکی از کارمندای علوم پزشکی که مشتریمون بود پرسیدم گفت مدرک کارشناسی ارشدتو بگیری اون مدرک کارشناسی خودش فاقد اعتبار میشه!