مسابقه ایده‌های برتر آینده کتابخانه‌های عمومی کشور

به همت اداره کل پژوهش و نوآوری نهاد کتابخانه های عمومی؛
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در بخشی از  قسمت معرفی مسابقه ایده برتر آینده کتابخانه های عمومی آمده است: «نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در نظر دارد با تبدیل تغییرات به فرصت، بیشترین بهره را ببرد. ایفای چنین نقش خطیری ایجاب می‌کند که از ایده‌های خلاقانة همة کسانی که به این مباحث علاقه‌مندند، اعم از کتابداران و غیر کتابداران استفاده کند. در راستای تحقق این امر مسابقه‌ای با عنوان ایده‌های برتر آینده‌های کتابخانه‌های عمومی ایران تدارک دیده شده که امید می‌رود با استقبال گرم کتابداران، کتاب‌دوستان و اهالی قلم و همه مردم ایران روبه‌رو شود.»

گفتنی است شرکت در این مسابقه برای عموم مردم آزاد است و همچنین اعضاء کتابخانه های عمومی و کارکنان آن نیز می توانند باتوجه به وضع موجود کتابخانه های عمومی و ایده هایی که برای آینده آن در نظر دارند در این مسابقه شرکت کنند.

به گفته اداره کل پژوهش و نوآوری نهاد کتابخانه های عمومی کشور مسابقه ایده های برتر در 7 محور برگزار خواهد شد که عبارتند از: 

    آینده کتابخانه های عمومی از منظر فعالیت ها و خدمات
    آینده کتابخانه های عمومی از منظر تحولات حرفه ای
    آینده کتابخانه های عمومی از منظر تحولات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی
    آینده کتابخانه های عمومی از منظر تحولات تکنولوژی
    آینده کتابخانه های عمومی از منظر جنبه های فیزیکی
    آینده کتابخانه های عمومی از منظر مدیریت
    و
    هر ایده آزاد در مورد آینده کتابخانه های عمومی

تمامی مراحل اطلاع‌رسانی، شرکت در مسابقه، داوری و اعلام نتایج از طریق وب‌سایت این مسابقه به نشانی www.LibIdea.ir انجام خواهد گرفت و شرکت کنندگان باید برای ارسال ایده های خود در وب سایت مسابقه عضو شوند.
/ 1 نظر / 43 بازدید
دانشپند

با سلام وبلاگ بسیار خوب و پرباری دارید، از این بابت به شما تبریک می گویم. daneshpand.blogfa.comلطفا به وبلاگ من هم سر بزنید وبلاگ شما را به وبلاگ دانشپند پیوند دادم در صورت تمایل شما نیز این پیوند را در وبلاگتان برقرار کنید. با سپاس