تبريکات

موفقيت جمع كثيري از بچه هاي كتابداري ورودي هاي 79 و 80 و 81 را در آزمون كارشناسي ارشد تبريك عرض مي كنم. اسامي قبول شدگان رو اينجا مي آرم ولي پيشاپيش از دوستاني كه به دليل ضعف ماهواره هاي مخابراتي خبر قبول شدنشون به دستم نرسيده معذرت مي خوام. ضمنا اميدوارم بقيه بچه ها با كمي تلاش بيشتر در آزمون سال آينده موفق بشن.

آقايان و خانمها:

عبدي آذر (دانشگاه آزاد- واحد علوم و تحقيقات تهران)

نوري (دانشگاه آزاد- واحد تهران شمال)

موسوي (دانشگاه علوم پزشكي ايران)

آهني (دانشگاه آزاد- واحد اهواز)

فرقاني(دانشگاه آزاد- واحد اهواز)

رنجبري(دانشگاه آزاد- رشته IT)

محمدحسن زاده(دانشگاه علوم پزشكي ايران)

ذاكرحميدي(دانشگاه علوم پزشكي ايران)

اصغري(دانشگاه علوم پزشكي ايران)

چتربحر(دانشگاه آزاد-واحد همدان)

41.gif41.gif41.gif41.gif41.gif

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م.رضايي

سلام منم به نوبه خودم به تبريك شدگان تبريك ميگم. از صميم قلب خوشحالم و براشون آرزوي موفقيت ميكنم. براي اينكه براي دانشكده مون هم كسب افتخار كردن بي نهايت خوشحالم. اميدوارم اين موفقيت ها همچنان ادامه داشته باشه تا توي تبريز هم شاهد برگزاري دوره هاي ارشد باشيم.

عذرت ميخوام.بايد مينوشتم به قبول شدگان تبريك ميگم كه اشتباه شد. رضايي

اسعدی

با سلام قبولی همه بچه ها علی الخصوص همکلاسی های خودم رو تو ارشد تبريک می گم و برای آنها آرزوی موفقيت می کنم

پوربایرامیان

سلام به همه دوستان به تمامی اراشد تبريک ميگم و اميدوارم در تمام مراحل زندگيشون موفق و شاد باشن خصوصا وحيد و شهرام عزيز قبولی شما افتخاری است برای من و ساير دوستان براتون آرزوی قبولی از بورسيه و گرفتن دکترا رو دارم چون هردو تاون ثابت کردين که خواستن توانستن است ساغ الوز منن مهدينين باشينا ياشائين آذربايجانين ايگيد و چخارری اوغلاری و گوللری

کتابداران ايران

سلام. تبريک تبريک. اولی به خاطر قالب جديدتون . دومی جميعا به دوستان نامبرده که موفق شده اند يک بار ديگر سد کنکور را بشکنند. موفق باشيد

مريم انصاری

با عرض سلام خدمت همه دوستان من هم به نوبه خودم به همه دوستانی که از ارشد قبول شدند تبريک می گم . و اميدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند. و برای بقيه دوستان که باز هم تلاش خواهند کرد آرزوی موفقيت دارم. قالب جدید وبلاگ هم بسیار زیبا شده که نتیجه زحمات آقای زارعی هستش. و اما مینا تو یادت باشه. فاطمه رایگان شما هم همچنین که معلوم نیست کجایی !!! خانم علیزاده و ولیزاده هم که مثل همیشه کم لطفند البته نسبت به من ها. راستی يه جمله زيبا: ميدونيد چرا دريا دوست داشتنی هستش؟ واسه اينکه اگر يه بار از کنارش عبور کنيد يه عمر امواجش برای بوسه زدن به جای پاهاتون می يان و می رن.

مريم رونق

دوستان کتابدار برای گرفتن استعلام قيمت خريد و يا تمديد نشريات خارجی ( چاپی يا الکترونيکی )ازشرکت ساعی پويش با آدرس ايميل من در تماس باشيد .

باقری

سلام به همه بچه ها تبريک ميگم خيلی خوشحال شدم.

مهناز جعفري

سلام خوب هستيد بهتون تبريک ميگم.انشاالله موفق ومويد باشيد.واسه قبولی ما هم دعا کنيد.

شفيقه موسوی

از همتون به خاطر اين همه لطفی کی دارين ممنون ايشالا قبولی خودتون.