تسلیت

دوست و برادر عزیزم، قدیر جان

درگذشت پدر بزرگوارت را از صمیم قلب به تو و خانواده محترمت تسلیت عرض می‌کنم. ما را هم در این غم بزرگ شریک بدان.

/ 15 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم مجیدی

تسلیت هرچند از بار غمت کم نمیکنه رئیس جان اما فقط تسلی خاطر خودت و خانوادت شاید باشه .خدا بهت صبر بده

فاطمه رایگان

دوست عزیز درگذشت پدر بزرگوارتون رو تسلیت می گم و از خداوند برای شما و خونواده محترم صبر خواستارم.

محمود

سلام چه دنیایی... جناب پوربایرام بهتون تسلیت میگم این حقیر ذره را هم در غم خود شریک بدونید ملکوت اعلا جایگاه روانشاد پدر گرامیتان باد همنشین حضرت محمد(ص) و مولا علی(ع) باشند خداوند بهتون صبر بده

بابازاده

قدیر جان من هم به نوبه خودم این مصیبت را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم و آرزوی علو درجات برای آن مرحوم را دارم. روحش شاد

سیما شفیعی

جناب آقای پوربایرامیان من هم درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض می کنم و از خداوند برای ایشان علو درجات و برای شما و خانواده محترمتان صبر جزیل خواستارم.

زهره هاشمی

جناب آقای پوربایرامیان با عرض تسلیت به جنابعالی و دیگر بازماندگان سوگوار، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم که روح آن مرحوم مغفور را قرین رحمت خود قرار دهد و برای کلیه بستگان معزی صبر جزیل خواستارم.

مستوره

تسلیت میگم امیدوارم روحشون قرین حمت الهی باشه و خداوند بهتون صبر بده

پوربایرامیان

از همه ی دوستان که در غم از دست دادن پدر به اینجانب ابراز همدردی نمودند کمال سپاس رو دارم. امید که شادیهاتون رو بهتون تبریک بگم.

سعید آهنی

سلام.برادر بزرگوار قدیر گرامی. ضایعه درگذشت جانسوز ابوی بزرگوارت رو از صمیم قلب تسلیت عرض کرده و برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبرجمیل آرزومندم.تاخیر بنده را در ارسال ژیام تسلیت عذر بنه چرا که بنده نیز بدلیل درگذشت یکی از عزیزانم در مسافرت بودم و اکنون بعد از بیست روز به اینترنت سری زدم.

شهرام عبدی اذر

جناب آقای پوربایرامیان ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و خانواده محترمتان ، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم که روح آن مرحوم مغفور را قرین رحمت خود قرار دهد . ما در غم خود شریک بدان.