مدال نقره ایران در تورم

بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود نرخ تورم کشورهای دنیا در سال 2013 را اعلام کرده است. در این جدول ایران با بیش از 39 درصد در بین 161 کشور، در رتبه دوم قرار دارد. همچنین کشور دوست و برادر ونزوئلا با بیش از 40 درصد در رتبه نخست قرار دارد.

انشاالله در سال بعد با همت و یاری مسئولین بتونیم مدال طلای تورم رو به دست بیاریم.

/ 6 نظر / 223 بازدید
کلاس داستان نویسی پیشرفته

با سلام: آغاز ثبت نام ترم جدید کلاس های آموزش داستان نویسی پیشرفته و آموزش خاطره نویسی پیشرفته با حضور استاد ابوالفضل درخشنده مولف کتاب 10 جلدی آموزش داستان نویسی پیشرفته و خاطره نویسی پیشرفته، در فرهنگسرای های سرو، آغاز شد . با ارایه مدرک معتبر مورد پذیرش و ارزشیابی در تمامی مراکز علمی و دولتی داخل و خارج کشور. علاقمندان برای شرکت در کلاس های فوق با معاونت آموزش فرهنگسرای سرو تماس حاصل نمایند. فرهنگسرای سرو : تهران - خ ولی عصر(عج) بالاتر از پارک ساعی . تلفن: 88799998 http://hadiseghalam.persianblog.ir

کاپتان

پس کومور و بورکینافاسو و جزایر قناری و تانزانیا چی؟ از اینام جلو زدیم؟ (ناگهان چه زود دیر میشود؟) ماشالله به غیرت ایرانی!!!

مینا

بیچاره کشور دوست و برادر. وضعش از ما هم بدتره .خدا رحم کرد چاوز مرد وگرنه بیچاره می شدن

مینا

نه خبر؟؟؟ یوخسوز؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

مینا

نشست مدیران گروه­های کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در روز پنجشنبه اول خرداد در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد. پاپی در ادامه بیان کرد: برنامه ریزی شده است که در هر فصل از سال یک گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی میزبان دیگر گروه ها باشد و جلسات به طور منظم برگزار شود. این جلسات برای تقویت رشته و پشتیبانی و پیشنهادی برای بورد(کمیته شورای عالی برنامه ریزی گروه مربوطه) تخصصی گروه در وزارتخانه است. پاپی در ادامه بیان کرد: از دیگر پیشنهادات مطرح شده در این نشست، اجباری شدن طرح نیروی انسانی برای فارغ التحصیلان کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بود که فارغ التحصیلان این رشته بعد از اتمام تحصیل، دو سال را به عنوان طرح در سازمان های مربوطه بگذرانند.

مینا

لازم به توضیح است ضرورت ارتباط بین گروههای کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی؛ راه اندازی دکتری کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در ایران؛ تقویت فعالیت های انجمن کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران؛ برگزاری نشست ها به طور منظم در هر سال؛ راه اندازی گروه بحث الکترونیکی بین گروه های کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی؛ راه اندازی گرایش های کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی از جمله کتاب درمانی،علم سنجی در حوزه پزشکی؛ نام رشته و محتوای دروس و طرح پژوهشی با هیات بورد(کمیته شورای برنامه ریزی)؛ دعوت از همه گروه ها جهت برگزاری آزمون های تحصیلات تکمیلی؛ ارائه دروس مربوط به سیستم های اطلاع رسانی صرفا توسط کتابدارها؛ راه اندازی مجله کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی؛ راه اندازی مراکز تحقیقاتی در حوزه اطلاع رسانی پزشکی در دانشگاهها، از مباحث مطرح شده در این نشست بودند.