طرحی جالب

فکر می‌کنید این عکس مربوط به کجاست؟

قفسه یک کتابخانه شخصی؟  کتابهای آماده فهرستنویسی در یک کتابخانه عمومی؟ نه اشتباه نکنید. شاید این عکس بیشتر کمکتون کنه.

این عسکها مربوط به دیواره خروجی اتوبان حقانی به کتابخانه ملی و تقریبا رو‌به‌روی بانک مرکزی است که به همت شهرداری اجرا شده است. طرح بسیار جالبی است. طراح این اثر آقای سید کاظم حافظیان رضوی هستند.

پی نوشت: چند روزی بود که می‌خواستم از این طرح عکس بگیرم بذارم تو وبلاگ که نهایتا این عکسها رو در وبلاگ Persian library photos پیدا کردم. با تشکر از آقای حاجی زین‌العابدینی 

/ 5 نظر / 46 بازدید
مریم بانو

خیلی ایده جالب و منحصر به فردیه. در زیبایی شهر بسیار موثره. خداییش شهرداری این تهران دود گرفته ی آلوده از این نظر (زیبایی شناسی شهری) خیلی فعالیت میکنه .هرچند که آقا جونی شما نبردی اینجا رو ببینم.

مهدی

سلام. طرح جالبیه . ولی حقیقتا کپی برداری شده از یه طره انگلیسیه. نمیدونم اصل طرح مال کتابخونه است ولی مطمئنم که یکی از کتابخونه های کشور بریتانیا همچین طرحی رو اجرا کرده. ولی بهرحال از نظر زیبایی شنایی خوشگله. مریم زیاد خودتو درگیرش نکن. وحید گفته منتظر ماست که وقتی اومدیم 4 تایی با هم بریم ببینیمش.

هاشمی

با سلام هر روز تو حقانی این طرح رو می بینم و خیلی خوشم می آد. خیلی طرح جالبیه آدم دوست داره یکی از کتابا رو برداره و بخونه.ایده مال هر کسی هست جذابه[لبخند]

مینا

سلام علیکوم نه بتر طرحی دی!!!!ساغولسونار کاش بوردادا ایجرا اولا بیزده گوراخ[رویا][نگران]

مینا

یلدا مبارک سربلند و خوشبخت باشید